Ali Osman SARI
BİG-SA A.Ş. Yönetim Kurulu Bşk.
Ali Osman SARI, 1970 yılında Kocaeli’de doğdu. İlkokul ortaokul ve lise hayatı Kocaeli’de geçti. Liseden sonra  eğitimine 10 yıl arayla devam etti. O süre zarfında iş hayatına atılan Ali Osman SARI pazarlamacılık ve ardından reklam ve basın sektörü,1995 yılında Derya Reklam ajansını kurarak enflasyonun 3 haneli rakamlarda olduğu süreçte enflasyona karşı indirim kartı projesi hazırlayarak Kocaeli’de geniş bir kitleyi %20 oranında enflasyonun pençesinden kurtarma başarısını göstermiştir. 1998 yılında ara vermiş olduğu eğitimine İstanbul Üniversitesinde örgün eğitim radyo ve televizyon olarak devam ederken bir yandan Carrefour’da yönetici olarak diğer yandan İstanbul Eminönü’nde reklam ajansını kurarak reklam ve tanıtım faaliyetleri konusunda Türkiye genelinde birçok kurumsal şirketlere danışmanlık ve ajans hizmeti vermiştir. 2001 yılında eğitimini tamamlayarak Kadıköy Moda’da Eko Medya firmasını kurarak yazılı ve görsel medyada reklam tanıtım faaliyetleri konusunda hizmetlerine devam etmiştir. 2005 yılında hazırlamış olduğu yeni bir TV program projesi olan Sıladan Yankılar belgesel programına ve belgesel tadında olan program ile artık dönüşü olmayan uzun bir yolculuğu başlamıştı. 28 Mart 2017 tarihine kadar yaklaşık 40 şehir gezerek 276 program ekranlara getirmiştir. Yine 28 Mart 2017 tarihinde Big-sa Basın İnşaat Gıda San. Tic. A.Ş.’yi kurmuştur.

VİZYON
Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunmayı hedefleyen herkesin ve her kesimin izleyebileceği şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, yapılan her çalışmada, her aşamada daha fazlasını vaat eden ulusal, saygın, üretken bir şirket olmaktır.

MİSYON
Ticari faaliyetlerinde ulusal başarıyı hedefleyen, profesyonel, kaliteli, yeniliklere ve değişime açık, araştırmacı kimliği objektif bakış açısı dürüstlük ve doğruluk çizgisinde ticari ahlak kuralları, basın ahlak ilkeleri ve müşteri memnuniyeti çizgisinden taviz vermeden geleceğe yönelik ve etik değerlere önem vererek iş dünyasında yer almak.